Правила бронювання та поселення в готель

Уважно ознайомтеся з даними правилами і умовами до початку оформлення бронювання

1. Порядок бронювання номерів в готелі

1.1 Бронювання номерів в готелі «Геліос» здійснюється шляхом направлення заявки в готель за допомогою електронної пошти welcome@helios.in.ua або за телефонами +38 (095) 050-20-47, +38 (068) 101-05-85

1.2 При надходженні заявки готель надає їй порядковий номер, що вказується в подальшому при листуванні між готелем і гостем.

1.3 Заявка на бронювання повинна містити наступну інформацію:

  • прізвище та ім’я гостя;
  • дата і час заїзду та виїзду гостя;
  • тип і кількість необхідних номерів;
  • кількість дорослих,
  • кількість дітей, їх вік;

1.4 У разі ненадання гостем інформації, зазначеної в п.1.3 цих Правил, готель залишає за собою право відмовити гостю (групі гостей) в підтвердженні заявки на бронювання.

1.5 Готель протягом 24 (двадцяти чотирьох) годин з моменту отримання заявки на бронювання підтверджує гостю бронювання або відмовляє в задоволенні заявки. У разі підтвердження заявки на бронювання готель направляє гостю повідомлення про підтвердження бронювання. У разі відсутності номерів на питання, що цікавлять гостя дати готель направляє повідомлення про відмову в підтвердженні бронювання. Зазначені доповіді передаються гостю по електронної пошти.

1.6 Готель підтверджує гостю заявку на бронювання тільки при наявності вільних номерів категорії запиту в готелі.

1.7 З моменту підтвердження готелем заявки на бронювання та її напрямки гостю вказаний в підтвердженої заявці номер вважається попередньо заброньованим.

1.8 Номер вважається гарантовано заброньованим в момент надходження передоплати на розрахунковий рахунок або в касу готелю.

 

 

2. Гарантоване бронювання

2.1 Гарантованим бронювання вважається в разі внесення гостем передоплати за послуги готелю згідно виставленого рахунку.

2.2 Гарантоване бронювання номера, підтверджене готелем, зберігається за гостем до 12:00 годин наступної за днем заїзду гостя. Оплата за першу добу проживання стягується в повному обсязі, незалежно від часу заїзду гостя. У разі прибуття гостя після 12:00 години дня, наступного за днем заїзду, його розміщення в готелі здійснюється в порядку загальної черговості і при наявності вільних місць.

2.3 Будь-які інші випадки бронювання гостем готелю вважається негарантованими. Адміністрація готелю залишає за собою право скасувати негарантоване бронювання в разі потреби. Термін дії броні закінчується о 18:00 годині дня заїзду, якщо в заявці на бронювання не вказано інше час прибуття.

 

 

3. Правила заїзду гостей, розрахунковий час

3.1 Заїзд гостей здійснюється (проводиться) з 14:00 годин дня заїзду за місцевим часом, узгодженого сторонами в повідомленні про підтвердження бронювання.

3.2 Розрахунковий час – 12:00 годин дня за місцевим часом.

3.3 Заїзд з 06:00 до 14:00 вважається раннім і оплачується в розмірі 50% від вартості номера за добу, заїзд до 06:00 оплачується в розмірі 100% від вартості номера за добу.

3.4 Виїзд гостя після 12:00 вважається пізнім. У разі затримки виїзду гостя оплата за проживання стягується в наступному порядку:

  • при виїзд до 18:00 проводиться оплата в розмірі 50% від вартості проживання в номері за добу;
  • при виїзді після 18:00 – оплата повної вартості номера за добу.

3.5 Дія договору на надання готельних послуг закінчується в 12 годині дня виїзду гостя.

3.6 У момент заїзду гість пред’являє адміністраторові готелю паспорт і повідомлення про підтвердження номера, надане готелем.

3.7 При необхідності продовження проживання в готелі, гість може звернутися в службу прийому і розміщення не пізніше, ніж за 24 години до закінчення терміну проживання. У разі відсутності вільних номерів у продовженні терміну проживання може бути відмовлено. При продовженні проживання гість повинен повідомити адміністрацію

 

 

4. Порядок оплати

4.1 Оплата за проживання здійснюється в гривнях. Послуги готелів на розсуд гостя можуть бути оплачені одним із таких способів:

  • оплата послуг готелю гостем в безготівковому формі шляхом банківського переказу грошових коштів на розрахунковий рахунок готелю, зазначений в договорі;
  • оплата послуг готелю гостем за готівковий розрахунок, готівковими коштами;
  • оплата кредитними картами Visa, Master Card.

4.2 Обраний гостем спосіб оплати вказується в заявці на бронювання і повинен бути підтверджений готелем.

4.3 остаточний розрахунок за проживання проводиться при поселенні гостя.

 

 

5. Умови ануляції бронювання

5.1 Скасуванням підтвердженої заявки є зменшення чисельності гостей, повна або часткова відмова від послуг, зазначених в заявці.

5.2 Заявка на бронювання може бути анульована гостем тільки в письмовій формі за допомогою електронної пошти.

5.3 Незалежно від схеми розрахунку гість має право анулювати свою заявку на бронювання не пізніше, ніж за 5 (п’ять) календарних днів, тобто Не пізніше, ніж за 5 днів до дати заїзду. У разі анулювання бронювання пізніше 5 календарних днів до дати заїзду або в разі не заїзду гостя, стягується штраф у розмірі 100 (сто) процентної оплати, здійсненої раніше.