SPA зона

Ідеальне місце для релаксу

(SPA включено у вартість проживання)

Басейн з холодною водою

Потрібен, щоб зануритися після виходу з сауни або лазні.
Ви можете використовувати холодний басейн, щоб освіжитися після походу в лазню, це позитивно впливає на імунітет і зміцнює ваше здоров’я.

Басейн з мінеральною водою

Перебувати в корисному мінеральному басейні може будь-хто незалежно від віку, це також позитивно впливає на імунітет і зміцнює ваше здоров’я.

Басейн

Бажаєте просто освіжитися? Для Вас є звичайний басейн, в якому можна поринути або поплавати.

Хаммам

Турецька лазня, або «хаммам», своїм походженням зобов’язана римським термам. Назва «хаммам» походить від арабського слова «хам» – «жарко». Хаммам обігрівався за допомогою великого казана з водою. Пар, утворений від кипіння води, подавався через невеликі отвори, що знаходяться в стінах. Внутрішнє оздоблення турецьких лазень завжди було розкішним, бо ще пророк Мухаммед оголосив похід в лазню обов’язковим, кажучи «Чистота – половина віри».

 

Фінська сауна

Місце, де можна не тільки добре пропотіти, а й поєднати оздоровчу процедуру з неквапливою бесідою з рідними, близькими людьми або друзями. Також фінська сауна сприятливо діє на психіку людини, знімає стреси.

 

Лазня

У роботу лазні закладені класичні прийоми загартування, оздоровлення та продуктивного відпочинку гостей.

 

Бар в спа зоні

У барі ви зможете замовити легкі напої і посидіти в приємній атмосфері. У барі так само є різноманітні закуски і не тільки.

 

Соляна кімната

Соляна кімната застосовується для: оздоровлення і реабілітації організму.